Działy

Wiesz z jakim działem związany jest produkt, którego szukasz?

Tutaj nasza oferta została podzielona na 3 główne działy handlowe: Fluid Connectors, Pneumatic Automation oraz Instrumentation, a następnie na grupy asortymentowe, które ułatwią Ci sprawne wyszukanie produktu.

Fluid Connectors


W dziale Fluid Connector zgrupowane są szybkozłącza i multizłacza do pneumatyki, hydrauliki oraz innych mediów gazowych i płynnych, w tym dla branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Ponadto w tym dziale znajdą Państwo szeroką ofertę osprzętu pneumatycznego warsztatowego typu: zestawy FRL, pistolety do przedmuchu, złącza wtykowe, skręcane i gwintowane, przewody proste, spiralne, węże oraz zwijadła.


Instrumentation


Produkty dla wymagających, precyzyjnych, wysokotemperaturowych i wysokociśnieniowych rozwiązań, to domena działu Instrumentation. W grupie tej znajdziecie rozwiązania dedykowane doprowadzeniu mediów do instalacji kontrolno-pomiarowych tj. złącza dwupierścieniowe, złącza radialne, zawory, zblocza zaworowe oraz rury precyzyjne. Ponadto dział zajmuje się doborem i sprzedażą produktów do kontroli i pomiarów ciśnienia oraz temperatury, regulacji ciśnienia oraz oczyszczania mediów doprowadzanych do urządzeń kontrolno-pomiarowych. W ofercie Instrumentation można znaleźć również linie grzane. Większość produktów charakteryzują średnice i przekroje do 1”, jednakże dla Państwa potrzeb specjaliści działu Instrumentation mogą również dobrać armaturę do 2”.


Pneumatic Automation


W dziale Pneumatic Automation znajdują się produkty podzielone na trzy główne grupy asortymentowe. Zaczynając od armatury sterowanej, w której znaleźć można przepustnice, zawory kulowe oraz inne elementy składowe instalacji transportujących medium, poprzez komponenty służące do automatyzacji pneumatycznej i podciśnienia, na elektrozaworach procesowych kończąc.