PRODUKTY

wg Działów

Wiesz z jakim działem związany jest produkt, którego szukasz?

Tutaj nasza oferta została podzielona na 3 główne działy handlowe: Fluid Connectors, Pneumatic Automation oraz Instrumentation, a następnie na grupy asortymentowe, które ułatwią Ci sprawne wyszukanie produktu.

wg Producentów

Szukasz produktu konkretnego producenta? To jesteś w dobrym miejscu.

Rectus Polska jest dystrybutorem produktów producentów z całego świata, takich jak np. Pneumax, DK-Lok, Faster oraz marki własnej RQS i wiele innych. Jeśli nie masz skonkretyzowanego producenta, spróbuj wyszukać produkt wg Budowy.

wg Technologii

Szukasz produktu związanego z konkretną technologią?

W tym ujęciu, oferowane przez nas produkty pogrupowaliśmy dla Ciebie ze względu na stosowany w układzie nośnik energii np. energia elektryczna, sprężone powietrze, sprężony olej hydrauliczny, para wodna, podciśnienie. Dodatkowo, w osobne grupy zebrane zostały produkty, stosowane w celach kontroli określonych wielkości fizycznych oraz spełniające funkcje specjalne np. testowanie i kalibracja.

wg Branż

Interesuje Cię produkt z danej branży przemysłowej?

Poniższe zestawienie zawiera tylko wybrane branże, które identyfikujemy ze względu na znaczący udział w naszej ofercie lub sugestie naszych dostawców. Jeżeli nie znajdujesz poniżej branży, która Cię interesuje, spróbuj wyszukać produkt wg Technologii lub przejdź bezpośrednio do zakładki wg Budowy.

wg Budowy

Jeżeli żadna z pozostałych opcji nie była pomocna w znalezieniu produktu, którym jesteś zainteresowany, spróbuj go wyszukać w tej kategorii.

Tutaj umieściliśmy wszystkie nasze produkty z podziałem na kategorie. Jeżeli szukasz konkretnego produktu w szybki sposób możesz go również znaleźć korzystając z „lupki”, znajdującej się w prawym górnym rogu strony.