O firmie

Jesteśmy polską firmą produkcyjno-handlową, posiadającą ponad 25-letnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję w kraju i za granicą. Reprezentujemy na polskim rynku wielu europejskich i światowych producentów, działających w obszarze komponentów przemysłowych, w szczególności w zakresie automatyzacji pneumatycznej, systemów złącznych oraz elementów kontroli przepływu. Wspieramy rozwój technologiczny wielu branż przemysłu, wykorzystując posiadane narzędzia symulacyjne oraz zaplecze badawcze i testowe.

Historia

Firma RECTUS Polska rozpoczęła swą działalność w 1999 roku, kiedy to na mocy umowy dystrybucyjnej podpisanej z RECTUS GmbH, światowym liderem w produkcji szybkozłączy, powstało polskie przedstawicielstwo z siedzibą w Żorach.

Odpowiednia strategia, zaangażowanie partnerów i pracowników oraz autonomia w podejmowaniu decyzji biznesowych przyczyniły  się do dynamicznego rozwoju firmy. Dzięki tym czynnikom RECTUS Polska w kilka lat stała się nie tylko jednym z najmocniejszych partnerów RECTUS GmbH ale również, za sprawą nawiązanych relacji i podpisanych umów z innymi kluczowymi producentami z branży pneumatyki i hydrauliki przemysłowej, znaczącym dostawcą komponentów i kompleksowych rozwiązań dla polskiego przemysłu.

 

Zespół

Największą wartością firmy są ludzie, którzy ją tworzą. To Oni odpowiadają za rozwój firmy, jej wizerunek, a przede wszystkim za osiągnięcia.

Stawiamy na rozwój naszych pracowników, nieustannie podnosząc ich kwalifikacje, przy jednoczesnym zapewnieniu odpowiedniej motywacji. Prowadzimy szkolenia wewnętrzne oraz korzystamy z usług ośrodków szkoleniowych (np. EMT-Systems w Gliwicach). Takie działania pozwalają na poprawienie wyników pracy oraz osiągnięciu celów firmy.

Wartości

Ważnym elementem życia firmy jest wspieranie i promocja kultury, a także wszelkiego rodzaju pomoc charytatywna w lokalnych miejscowościach.

Firma od kilkunastu lat wspiera festiwal muzyki jazzowej „Bielska Zadymka Jazzowa”, zaś od zeszłego roku także i YASS! Festival – kameralny slow fest organizowany w Cieszynie.

Rekrutacja

Jesteś zainteresowany pracą w Rectus Polska ?

Wyślij do nas swoje CV i nie zapomnij w kilku zdaniach napisać coś o sobie oraz wyjaśnić nam dlaczego chciałbyś podjąć u nas pracę.

Nawet jeżeli aktualnie nie ma na naszej stronie aktywnego ogłoszenia, ale uważasz, że jesteś specjalistą w swojej dziedzinie, posiadasz stosowną wiedzę i umiejętności, masz motywację do nauki i dalszego rozwoju oraz chcesz tworzyć z nami zgraną drużynę, prześlij swoją aplikację na adres rekrutacja@rectus.pl.