O firmie

Jesteśmy polską firmą produkcyjno-handlową, posiadającą 25-letnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję w kraju i za granicą. Reprezentujemy na polskim rynku wielu europejskich i światowych producentów, działających w obszarze komponentów przemysłowych, w szczególności w zakresie automatyzacji pneumatycznej, systemów złącznych oraz elementów kontroli przepływu. Wspieramy rozwój technologiczny wielu branż przemysłu, wykorzystując posiadane narzędzia symulacyjne oraz zaplecze badawcze i testowe.

Poświadczeniem ustandaryzowania naszych działań oraz wyznaczonych celów jest wprowadzony i potwierdzony certyfikatami Zintegrowany System Zarządzania przedsiębiorstwem w oparciu o normy: PN-EN ISO 9001:2015, PN-EN 14001:2015 i PN-ISO 45001:2018.

Naszym atutem jest nie tylko szerokość ofert, ale również nowoczesny, zintegrowany z systemem ERP magazyn, który dzięki wdrożonemu systemowi klasy WMS ( Warehouse Management System ) pozwala na szybkie i bezbłędne realizowanie do 300 wysyłek dziennie.


W roku 2008 zarejestrowaliśmy własny brand RQS – Right Quality Solutions, który stał się wyróżnikiem produkowanych i wprowadzanych przez nas na rynek produktów własnych, ale również jest ekspresją naszego podejścia do prowadzenia działalności w sposób odpowiedzialny i zrównoważony.